Hakkari Valisi Akbıyık, polislerle iftarda bir araya geldi

HAKKARİ Valisi İdris Akbıyık, Emniyet Müdürlüğü tarafından kurum amirleri ve polisler için Polis Evi'nde verilen iftar yemeğine katıldı. İftar yemeğine, Vali Akbıyık'ın yanı sıra, Vali Yardımcıları Mustafa Duruk, Aziz Gölbaşı,...

Hakkari Valisi Akbıyık, polislerle iftarda bir araya geldi
HAKKARİ Valisi İdris Akbıyık, Emniyet Müdürlüğü tarafından kurum amirleri ve polisler için Polis Evi'nde verilen iftar yemeğine katıldı.
İftar yemeğine, Vali Akbıyık'ın yanı sıra, Vali Yardımcıları Mustafa Duruk, Aziz Gölbaşı, İdris Koç, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Balık, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nuri Öztürk, Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu, Baro Başkanı Av. Zeydin Kaya, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Taş, Gazeteci-Yazar Yavuz Donat, kurum amirleri ve polis memurları katıldı.
Vali Akbıyık, ramazan ayının tamamını toplumun farklı kesimleriyle bir araya gelerek geçireceklerini belirterek, "Ramazan ayının ilk haftasında şehit aileleri, engelliler ve öğrencilerle bir araya gelerek iftarımızı açtık. Bugün de polisimiz ve kurum amirlerimizle bir araya gelerek iftarımızı açtık. Ramazan ayı bitene kadar toplumun her kesimiyle bir araya geleceğiz. Önümüzdeki günlerde askerlerimizle iftar açağız. Toplumun her kesiminin duygu ve düşüncelerini bu vesileyle anlamış olacağız. Polis, vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlayan bir kurum. Hakkari'de son yıllarda çok güzel bir huzur ortamı var. Çok şükür bizi üzecek, kamuoyunun vicdanını sızlatacak bir olay meydana gelmedi. Burada güvenlik güçlerimizin büyük emekleri var. Ben buradan hepsine teşekkür ediyorum." dedi.
Vali Akbıyık, beraberindeki protokol üyeleri ve Gazeteci-Yazar  Yavuz Donat ile birlikte daha sonra Hakkari kent merkezinde vatandaşlarla bir araya gelip, sohbet etti.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı