İnstagram Gerçek Beğeni Satın Al

İnstagram Gerçek Beğeni Satın Al

Instagram hesabını öne çıkarmak isteyenlerin başta gönderilerine yön vermesi önemli. Mesela gönderilerin dikkat çekici hale gelmesi ve beğeni toplaması gerekir. İstenilen beğeniye ulaşamayanlar ise satın alma seçeneklerinden faydalanabilir. Bunun için:

  • Gerçek takipçilerin beğenilerine sahip olmanızda fayda var.
  • Türk takipçilerin beğenilerini dikkate almak gerekir.

Hesaba beğeni satın aldığınızı belli etmemek sizin elinizde. Bunun için Instagram beğeni satın al seçeneklerinde Türk ve gerçek ifadelerini dikkate almalısınız. Ve ilk başta 100 ya da 200 beğeni şeklinde organik olanları seçmek daha doğru olacaktır. Çünkü hızlı bir şekilde artış gösteren beğeniler de kullanıcılara sahte gelecektir.

Instagram Beğeni Paketleri Nelerdir?

Beğeni satın al tercihiniz üzerine çeşitli paketler arka arkaya sıralanacaktır. Ve hepsinden Türk, gerçek ya da yabancı olarak takipçi seçeneklerine yer verilecektir. Bu seçeneklere karşılık:

-Beğeniler: Önce istediğiniz beğeni sayısını seçebilirsiniz. Haricinde beğeninin yapılacağı hesabın Türk ya da yabancı olması dikkate alınabilir. Bunun üzerine ayrı fiyatlardan satın alma işlemlerine geçilebilir.

-Ücretler: Her beğeni paketine karşılık ayrı ücretlere karar verilmiştir. Satın almak isteyenlerin ücretleri dikkate alması sağlanır. Ve belirtilen ücretleri temin edenler paket içerisinde yer alan beğeni sayısına ulaşmış olur. Üstelik beğeniler yavaş yavaş ya da hızlı bir şekilde aktarılabilir. Burada tamamen satın alan kullanıcının talepleri dikkate alınır.

Instagram Beğeni Nasıl Eklenir?

Yukarıda belirttiğimiz üzere beğenilerin eklenme hızına karar verebilirsiniz. Doğal bir görünüm için yavaş yavaş eklenmesi daha doğru olacaktır. Haricinde akşam saatlerinde ya da gece, hızlı bir şekilde de eklenebilir. Bunun için:

  • Başta paketler arasından istediğinizi seçer ve ödeme yaparsınız.
  • Ödemeyi takiben belirtilen beğeni hesaba tanımlanır.

Bunun için aynı zamanda kullanıcı bilgilerinize ihtiyaç duyulur. Genelde şifresiz olacak şekilde kullanıcı hesabınıza beğenilerin eklenmesi sağlanır. Sizlerden:

  • Instagram hesabınızın linki talep edilebilir.
  • Direk olarak Instagram kullanıcı adınızı girmeniz yeterli olabilir.

Bu bilgilere karşılık hesabınız bulunur. Ve mevcut gönderilere beğeniler eklenir. İsteyenler gelecek gönderiler için de beğeni talep edebilir. Tamamen kullanıcıların taleplerine karşılık beğenilerin eklenmesine dikkat edilir.

https://sosyaladres.com/instagram-begeni-satin-al/

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul