Kredi Kartı Olmadan iPhone Telefona Uygulama Satın Alın

Kredi Kartı Olmadan iPhone Telefona Uygulama Satın Alın

Mobil oyunlar ve uygulamalarda kredi kartı olmadan uygulama içi paket satın almak için, dijital hediye kartı bakiyelerinden yararlanabilirsiniz. Hesabınıza kredi kartı tanımlamadan istediğiniz miktarlarda yükleme yapabilirsiniz.

Android işletim sisteminin mağazası Google Play, iOS işletim sisteminin mağazası ise doğrudan App Store olmaktadır. İnternet üzerinden telefonlarınıza oyun, uygulama ya da dizi – film gibi içerikler indirmek istediğinizde de bu platformları kullanırsınız. Eğer ücretli bir uygulama indirecekseniz kredi kartı kullanmanız gerekir. Kredi kartı olmadan Google Play ya da App Store hesabınıza yükleme yapmak için Oyunfor gibi güvenilir yetkili satış noktalarından online olarak dijital hediye kartı bakiyelerinden alabilirsiniz.

Telefonunuz iPhone ise bu konuda App Store hediye kartı satın alarak, kredi kartını kullanmadan, cep telefonunuza ek fatura gelmeden ya da benzer ek ücretler ödemeden çok rahat bir şekilde kendinize ya da sevdiklerinize hediye kartları satın alabilirsiniz. Bu sayede uygulama içerisinde satın alım yapabilir ve kredi kartınızı ya da faturanızı kullanmamış olursunuz.

Android cihazınız için Google Play Kodu satın alarak da benzer şeyi yapmış olacağınızı unutmayın. Dijital hediye kartı bakiyelerini yükleyerek, kullandığınız uygulamalar için kredi kartı kullanamadan doğrudan harcama yapmış olursunuz.

Dilediğiniz her zaman bu dijital hediye kartı kodlarını sevdiklerinize hediye edebilir ya da bir uygulama, oyun veya dizi indirmek için de para harcayacakları şekilde dijital kart kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Bu konuda Roblox oyununda geçerli Roblox Robux gibi para birimlerini de satın almak için de isterseniz kredi kartı kullanmadan oyun içi paket alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

YORUM EKLE

banner16

banner1