Manisa’da çarşı esnafı iftar yemeği verdi

Cemil SEVAL/MANİSA, ()- MANİSA’nın Şehzadeler ilçesinde İzmir Caddesi üzerinde esnaflar her yıl geleneksel olarak verdikleri iftar yemeğini bu akşam da gerçekleştirdi. Utku Mahallesi İzmir Caddesi üzerinde bulunan sevgi yolunda gerçekleşen...

Manisa’da çarşı esnafı iftar yemeği verdi

Cemil SEVAL/MANİSA, ()- MANİSA’nın Şehzadeler ilçesinde İzmir Caddesi üzerinde esnaflar her yıl geleneksel olarak verdikleri iftar yemeğini bu akşam da gerçekleştirdi.
Utku Mahallesi İzmir Caddesi üzerinde bulunan sevgi yolunda gerçekleşen birlik, beraberlik ve kaynaşma iftarına Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Organizasyonu gerçekleştiren esnaflardan Hüseyin Kargın, "İftar programlarımızın bu yıl 4’üncüsünü gerçekleştiriyoruz. Çarşı esnafımızın desteğiyle bu yıl da geçen yıllar gibi birlik olarak iftarımızı düzenledik. Çarşı esnaflarımıza ve iftar programımızın düzenlenmesinde desteği olan herkese çok teşekkür ediyoruz." dedi. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ise, iftarı düzenleyen ve katkı veren tüm çarşı esnafına teşekkür etti.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı