Oto Ekspertiz Olmanın Avantajları Nelerdir?

Oto Ekspertiz Olmanın Avantajları Nelerdir?

Oto ekspertiz hizmetler, son yıllarda kapsamlı destekleriyle beraber ikinci el otomobil sektöründe de artış gösteren sektörlerden biridir. Yatırımcı olan bireylerin de kar oranlarını arttıran bu iş modeliyle ilgili bayilik açmak, bayilik hizmetlerinden faydalanmak da oldukça makul düzeyde taleplerdir. Bazı durumlarda özel olarak oto ekspertiz bayilik hizmetlerinden faydalanacağınız şekilde, güçlü markaların destekleriyle beraber siz de hali hazırda geliştirilen bir iş modelinden yararlanıp, işinizi yaşadığınız şehirde en iyi bölgeye kurarak başarıyı ve karlılığı kaçınılmaz hale getirebilirsiniz.

Son yıllarda artan otomotiv sektörünün ikinci el araç piyasasındaki talepleriyle beraber otomotivlere yönelik ekspertiz hizmetlerinin de kaliteli olması beklenmektedir. Bu konuda yatırımcı olduktan sonra, güçlü cihazlarla beraber hem destek hem de kapsamlı bir raporlama sunabilir olmanız önemlidir. Bayilik sistemi içerisinde havuz sistemi olması, analiz edilen tüm araçların raporlarının bulunması sayesinde yatırım karlılığından en iyi biçimde faydalanabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Hizmetleri Nelerdir?

Satın alınacak bir aracın hem iç hem de dış anlamında kapsamlı olarak kontrollerinin yapılması hizmetleridir. Bu anlamda oto ekspertiz markasından bir bayilik modeli olarak iş modeli kurabilirsiniz. Bu sayede oto ekspertiz makinaları üzerinden destek ve hizmet alarak, bayilik hizmeti alacağınız markaya ait olan Performa Makine sayesinde başarılı bir iş modeli yaratabilirsiniz. Markanın sahibi olduğu bu makine üretim şirketi sayesinde oto ekspertiz markalarının gerekli olan tüm makinelerinin üretilmesiyle bu bayilik modelinde sağlanması da, kapsamlı bir oto ekspertiz hizmeti açmanızda kolaylık sağlar.

Bayilik markanız olan Hospitacar ile birlikte tüm şubelere sağlanan hizmetler, üretilen tüm donanım ve yazılımlar Performa Oto Ekspertiz Makinaları olarak kullanılır. Bu sayede şubelerde kullanılan tüm makinalar, garanti ve yazılım güncelleme kapsamında sağlanır. Örneğin dyno test cihazlar ile birlikte iki çeker araçların motor gücü, kuvveti hesaplanarak ekspertiz raporu çıkartılır.

Bu ve benzer şekilde birbirinden farklı cihazlarla test edilen araçlar, en iyi şekilde test edilerek performans kaybından tutun da kozmetik hatalarına kadar çok şeyi incelenmiş olur. Araçların değiştirilen parçalarının, boyalı parçalarının çıkartılmasına kadar sistem ile birikte tüm yapı çıkartılır, detaylı bir raporlama hizmeti istenen müşteriye sunulmuş olur.

Oto ekspertiz cihazları ne kadar iyi olursa, tercih edilebilir olma oranınız da o kadar artmaktadır. Buna göre markanın gücü kadar cihazların da gücü önemli olmaktadır. Bayilik hizmetlerinden faydalanacağınız araç ekspertiz markanız olarak Hospitacar ve Performa Makine ile birlikte en güçlü cihazlara sahip olurken, dışa bağımsız olan bu yatırımınız sayesinde büyük bir avantajın sahibi olacaksınız.

İhtiyaçlarınıza uygun, kapsamlı bir oto ekspertiz yeri açmak istediğinizde işletmenizde istediğiniz her şeyin teknik açıdan desteğin %100 kapsamlı sağlanacağı biçimde faydalanabilir ve hizmetlerden de bu şekilde yararlanabilirsiniz. TSE standartlarında üretilen ve güçlü bir makine testinden geçtikten sonra sizlere sunulan bu cihazlarla beraber iyi bir oto ekspertiz markası bayisi olmanız da mümkün olacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1