alexa

Sarımsaklı plajlarında işgale taviz yok

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, kumsala yeniden şezlong ve şemsiye konulması üzerine harekete geçen zabıta ekipleri, operasyon yaparak plajı eski haline getirdi.Sarımsaklı plajlarındaki ücretli şezlong ve şemsiyeler yüzünden denize giremeyen...

Sarımsaklı plajlarında işgale taviz yok

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde, kumsala yeniden şezlong ve şemsiye konulması üzerine harekete geçen zabıta ekipleri, operasyon yaparak plajı eski haline getirdi.

Sarımsaklı plajlarındaki ücretli şezlong ve şemsiyeler yüzünden denize giremeyen halkın BİMER ve CİMER’e yaptığı şikayetlerin ardından Maliye Bakanlığı’nın talimatıyla harekete geçen ekipler tarafından şezlong ve şemsiyeler kaldırıldı. Aradan sadece bir gün geçmesine rağmen yeniden kumsala şezlong konulması üzerine Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri harekete geçti. Kumsaldan kaldırılan fazlalık şemsiye ve şezlongların yeniden plajı işgal etmesinden yakınan vatandaşların şikayeti üzerine operasyon yapıldı. Şezlong ve şemsilerin sahipleri ile zabıta ekipleri arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. Vatandaşlar is, kumsalın yeniden şezlong ve şemsiyeler tarafından işgal edilmemesi için yetkililerin daha fazla hassasiyet göstermesini istedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı