Çanakkale Geyikli'de sokak köpekleri yok edildi!

Geçtiğimiz günlerde Çanakkale Geyikli'de 50 civarı sokak köpeği toplanarak ortadan yok edildi. Köpeklerin nerede oldukları bilinmiyor.

Çanakkale Geyikli'de sokak köpekleri yok edildi!

Çanakkale'nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli Belediyesi geçtiğimiz günlerde 50 civarı sokak köpeğini toplayarak bilinmeze götürdü. Hayvan severlerin ısrarla sormasına rağmen köpeklerin yerleri bir türlü gösterilmedi. Hayvan severleri oyalamak için gösterdikleri yerlerde de bu köpeklere rastlanmadı. Konu ile alakalı milli parklar müdürlüğüne ihbarda bulunan hayvan severler açıklama bekliyor.

Geyikli Belediyesi'nin 50 civarı sokak köpeğini öldürdüğü iddia ediliyor. Konu ile alakalı Geyikli Belediye Başkanı Ercan Yılmaz'dan açıklama bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 17:49
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sevgi yilmaz
Sevgi yilmaz - 6 ay Önce

Yaziklarr olsun Allaha havele ediyorum

Özden Türe
Özden Türe - 6 ay Önce

Ben de bir hayvanseverim. Evimde de golden kopegim var. Başkanımız da bir hayvanseverdir. Biliyorum. Bu seçim öncesi üzerine oynanan bir oyun bence. Mutlaka bir açıklaması olacaktır.

Ayse feryal baran
Ayse feryal baran - 6 ay Önce

Geyikli belediyesi tescilli sikak hayvanlari konusunda cok sabikali ne kiairlasriema ne asilama tek bildikleri kislalara atma irsa birbirini yesinler Geyijli belediyesi 5199 sayili kanunu uygula vazifeni yap asila kisiastie twdavi er roplu karliam yapma heryere sikayet edecefim Bu kanunsuz topladigin sokak kopefinin her biri icin belgeli aciklama bekliyiruz takip ediyorum

SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı