ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BÖCEK 'BUZ PATENİ ZARAFETİ'Nİ SEÇTİ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI BÖCEK 'BUZ PATENİ ZARAFETİ'Nİ SEÇTİ
Antalya

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, AA foto muhabirleri ve muhabirlerinin yurt içinde ve yurt dışında çektiği fotoğrafları inceleyerek, "haber", "spor" ve "yaşam" kategorilerinde oy kullandı.

Haber kategorisinde Arif Hüdaverdi Yaman'ın İstanbul'da yoğun bakım ünitesinde görev yapan hemşirelerin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tanısı konulan işitme engelli bir hastayla kurduğu iletişimin anlatıldığı "İşitme engelli hastayla iletişim" isimli fotoğrafına oy veren Böcek, fotoğrafı 2020'nin en anlamlı karesi olarak nitelendirdi.

Böcek, spor kategorisinde Sefa Karacan'ın "Buz pateni zarafeti", yaşam kategorisinde de Mehmet Kumcağız'ın "Sınıfın yeni öğrencisi (Fındık)" isimli fotoğraflara oy verdi.

AA'nın her yıl geleneksel olarak düzenlemiş olduğu fotoğraf yarışmasına kendisinin de katıldığını belirten Böcek, "Öncelikle fotoğrafları çeken arkadaşları tebrik ediyorum. Başarıları daim olsun." dedi.

Yeni yılda zor günleri geride bırakma temennisinde bulunan Böcek, herkese mutlu yıllar diledi.

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2020, 16:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul