AYŞEGÜL AYDIN KİMDİR, NEDEN ÖLDÜ? AYŞEGÜL AYDIN OLAYI NEDİR?

Ayşegül Aydın’ın vefat haberi sadece ailesini değil, aylardır olayı takip eden pek çok kişiyi de üzüntüye boğdu. Ayşegül Aydın, Temmuz ayında cinsel saldırıya uğramış, direnince de başına taşla vurulmuştu. Genç kız aylardır verdiği yaşam mücadelesini 22 Kasım Pazar

AYŞEGÜL AYDIN KİMDİR, NEDEN ÖLDÜ? AYŞEGÜL AYDIN OLAYI NEDİR?

Ayşegül Aydın olayı bugün sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasında yer aldı. Henüz 16 yaşındaki genç kızın hayattan kopuş nedeni ise yürekleri bir kat daha fazla sızlattı. Peki, Ayşegül Aydın kimdir, neden öldü? Ayşegül Aydın olayı nedir? İşte ayrıntılar.

AYŞEGÜL AYDIN OLAYI NEDİR?

Henüz 16 yaşındaki Ayşegül Aydın, Kocaeli’nin Gebze ilçesinde yaşıyordu. 12 Temmuz günü dershaneden çıkıp eve gittiği sırada A.M tarafından takip edildi. Afganistan uyruklu A.M. genç kızı ağaçlık alana sürükleyerek cinsel saldırıda bulundu.

Ayşegül Aydın’ın kendisine direnmesinin ardından boğazını sıkan A.M. genç kızın başına taşla vurarak yaraladıktan sonra yol kenarına taşıdı. Yoldan geçenlerin görüp ihbar etmesiyle bölgeye gelen sağlık ekibi, Ayşegül Aydın’ı hastaneye kaldırdı. Olayla ilgili sürdürülen soruşturma kapsamında yakalanan A.M., çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.

Ayşegül Aydın, başına aldığı ağır darbe nedeniyle Gebze’de özel bir hastanenin yoğun bakımına kaldırılırken, 12 Temmuz’dan bu yana süren yaşam savaşını gece saatlerinde kaybetti.

Kaynak: POSTA.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2021, 16:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1