BAKAN ADİL KARAİSMAİLOĞLU ALTI ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ'NÜN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Giresun'da 22 Ağustos'ta yaşanan selde Tirebolu-Doğankent karayolu üzerinde 5'i asker biri iş makinesi operatörü 6 kişinin menfezin çökmesi sonucu şehit olduğu yerde yapılan Altı Şehitler Köprüsü'nün açılışına katıld

BAKAN ADİL KARAİSMAİLOĞLU ALTI ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ'NÜN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Dereli ilçesindeki incelemelerinin ardından Altı Şehitler Köprüsü'nün açılışına katılmak üzere Doğankent-Tirebolu karayolundaki tören alanına gelen Bakan Adil Karaismailoğlu, burada düzenlenen törende bir konuşma yaptı.

Giresun'da 22 Ağustos 2020 tarihinde Giresun merkezi ile birlikte, Dereli, Espiye, Doğankent, Tirebolu, Görele, Güce ve Yağlıdere ilçelerini de etkileyen, son elli yılın en yoğun yağışı ile karşılaşıldığını ve bu yağışın bir afete dönüştüğünü hatırlatan Bakan Karaismailoğlu "Maddi ve manevi büyük kayıplar yaşadık. Kaybettiğimiz insanlarımız için yüreğimiz yandı. Buradan hepsine bir kez daha Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yüce Rabbim, bir kez daha öyle bir günü ülkemize ve Giresunumuza göstermesin" diyerek sözlerine başladı.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2020, 17:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1