BAKAN AKAR: 'BU SALGIN KONUSUNDA HİÇBİR ŞEKİLDE BİREYSEL KAHRAMANLIK YOK'

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Bu salgın konusunda hiçbir şekilde bireysel kahramanlık yok. Bireysel kahramanlık gibi görünen sahte kahramanlıklar ihanete kadar gider. Çünkü bir kişinin dikkatsizliği bütün kitleyi, toplumu olumsuz etkiliyor ve kontrol edilemez zincirleme bir rea

BAKAN AKAR: 'BU SALGIN KONUSUNDA HİÇBİR ŞEKİLDE BİREYSEL KAHRAMANLIK YOK'

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılı ve Harp Enstitüleri açılış töreninde, öğrenci subaylara hitap etti.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, MSÜ 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılı ve Harp Enstitüleri açılış törenine katıldı. Öğrencilerin ellerindeki fırsatlardan istifade ederek kendilerini afetlere, operasyonlara, harekâtlara ve bunların yönetimine hazırlaması gerektiğini dile getiren Bakan Akar, “Bu nedenle 'daha sonra bakarız' diyerek ertelemek son derece yanlış olur. Bu imkanları, öğretmenlerinizi, komutanlarınızı, kütüphaneyi, ders çalışma sürelerini ve fırsatlarını mutlaka değerlendirmeniz lazım ki geleceğe istenilen düzeyde hazır bir şekilde gidebilin, başlayabilin" diyerek öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2020, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1