BAKAN KARAİSMAİLOĞLU, YENİ YILA BOLU DAĞI’NDA GİRDİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “2021 yılı, hastalıkların, salgının olmadığı ve çok daha rahat ortamda daha büyük projeleri daha hızlı yaptığımız bir yıl olacak” dedi.

BAKAN KARAİSMAİLOĞLU, YENİ YILA BOLU DAĞI’NDA GİRDİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 2021 yılına Bolu'da bulunan Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) Bolu Dağı Bakım ve İşletme Şefliğindeki personellerle beraber girdi.

İlk olarak Bolu Cankutaran mevkiinde bulunan KGM 4. Bölge Müdürlüğü'ne giderek buradaki personelin yeni yılını tebrik eden Bakan Karaismailoğlu, buradaki personele tatlı ikramında bulundu. Daha sonra Bolu Dağı Bakım ve İşletme Şefliğini ziyaret eden ve burada incelemelerde bulunduktan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bakan Karaismailoğlu, trafikte bir sıkıntı olmadığını ve personelin nöbette olduğunu, dört gözle beklediğini ve yolları açık tuttuğunu belirterek, “Herhangi bir sıkıntı yok. Ülkemizin her noktasında çalışan yüzbinlerce arkadaşımızla birlikte büyük emek veriyoruz. Yeni yılın ilk dakikalarını arkadaşlarımızla birlikte görev başında karşılıyoruz. Onlar büyük bir azimle, büyük bir özveriyle çalışıyor. Onlara minnettarız” ifadelerini kullandı.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 04:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1