BAKAN PAKDEMİRLİ’DEN MERAK UYANDIRAN PAYLAŞIM! GÖZLER SAAT 10:00'A ÇEVRİLDİ

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, sosyal medya hesabından merak uyandıran bir paylaşımlar daha yaptı. Bekir Pakdemirli, 'Tüm detaylar yarın saat 10.00’da' dedi.

BAKAN PAKDEMİRLİ’DEN MERAK UYANDIRAN PAYLAŞIM! GÖZLER SAAT 10:00'A ÇEVRİLDİ

Merak uyandıran paylaşımlarına devam eden Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, “Tüm detaylar yarın saat 10.00’da” dedi.

Merak uyandıran paylaşımlarda bulunan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Twitter hesabından yaptığı son paylaşımda, ”Yaşadığına dair kanıtlar elimizde. Büyük bir titizlikle onu koruyor ve tüm coğrafyamıza yaymak için hazırlıklarımızı yapıyoruz. Tüm detaylar yarın saat 10.00’da” ifadelerini kullandı.DAHA ÖNCE İKİ KEZ DAHA PAYLAŞIM YAPMIŞTI

Bakan Pakdemirli’nin, iki gün üst üste akşam saatlerinde yaptığı paylaşımların ilkinde “Nesli tükendi deniliyordu”, ikincisinde “Belki de yalnız yaşamayı sevdiğinden kimse ona ulaşamamıştı” ifadelerinin, ülkemizde nesli tükendiği sanılan bir hayvanın varlığının kanıtlandığı anlamına geldiği tahmin ediliyor.

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, 11 Aralık Cumartesi akşamı saat 21.03’de “Nesli tükendi deniliyordu” paylaşımıyla merak uyandırdı.

Söz konusu paylaşıma verilen yanıtlarda, yüzyıllar önce gezegendeki varlıkları sona erdiği bilinen dinozorlara atıf yapan paylaşımlar oldu.

Kaynak: HABER7.COM

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2021, 04:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1