BAKAN PAKDEMİRLİ: 'TÜRKİYE ARTIK HER KONUDA İDDİALI BİR ÜLKE'

İzmir'de AK Parti'nin Gaziemir İlçe Kongresine katılan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Türkiye'nin artık her konuda iddialı bir ülke olduğunu ifade ederek, “İnşallah bundan sonra da Cumhurbaşkanımızın dirayetiyle bu iddia sürecek” dedi.

BAKAN PAKDEMİRLİ: 'TÜRKİYE ARTIK HER KONUDA İDDİALI BİR ÜLKE'

Pandemi nedeniyle ara verilen AK Parti İzmir'de kongreler bugün Gaziemir'de başladı. Gaziemir'de bir kır düğün salonunda korona virüs tedbirlerine uygun olarak gerçekleştirilen kongreye Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, AK Parti İzmir milletvekilleri Necip Nasır ve Cemal Bekle, eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli katıldı.

Giresun'da yaşanan sel felaketi ve yaraların sarılması için azimle çalıştıklarını anlatarak konuşmasına başlayan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, son günlerde yaşanan yangın ve sel felaketleri nedeniyle çok yoğun bir programları olduğunu söyledi. İcraat ve üretim vurgusu yapan Pakdemirli, “Bugün Cumhur İttifakı kadrolarının dışında iş yapmama ve hizmet üretmeme gibi bir problemle karşı karşıyayız. Aslında bütün partiler hizmet için var. Ama maalesef bugün Türkiye'nin gerçeklerini Cumhur İttifakı dışında hiçbir ittifak görmüyor ve görmek de istemiyor” dedi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2020, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul