BAKANLARDAN, KARADENİZ'DEKİ DOĞAL GAZ REZERVİ KEŞFİ İÇİN TEBRİK MESAJLARI

Bakanlar, sosyal medya hesaplarından Sakarya Gaz Sahası'ndaki 320 milyar metreküp doğal gaz rezervi keşfi nedeniyle birer tebrik mesajı yayımladı.

BAKANLARDAN, KARADENİZ'DEKİ DOĞAL GAZ REZERVİ KEŞFİ İÇİN TEBRİK MESAJLARI
Ankara

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli sosyal medya hesaplarından Sakarya Gaz Sahası'ndaki 320 milyar metreküp doğal gaz rezervi keşfi nedeniyle birer tebrik mesajı yayımladı.

Fatih ile Türkiye Çağı'nın kapısı açılıyor.#MüjdelerOlsun pic.twitter.com/ffEzHQyv14

— Abdulhamit Gül (@abdulhamitgul) August 21, 2020

Abdulhamit Gül, Türkiye'nin Karadeniz'deki ilk milli derin deniz sondajını gerçekleştiren Fatih sondaj gemisinin doğal gaz keşfi üzerine Twitter hesabından, "Fatih ile Türkiye Çağı'nın kapısı açılıyor. Müjdeler olsun." paylaşımı yaptı.

“Her arayan bulamaz ama bulanlar arayanlardır.” @RTErdogan#MilliEnerji’de yeni bir dönem açıldı; ülkemize ve milletimize hayırlı olsun.

#MüjdelerOlsun pic.twitter.com/OyUw7dIYGH

— Zehra Zümrüt Selçuk (@ZehraZumrutS) August 21, 2020

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, "Her arayan bulamaz ama bulanlar arayanlardır." sözünü paylaşan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk da "Milli enerjide yeni bir dönem açıldı, ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. Müjdeler olsun." ifadesini kullandı.

Bugün güçlü Türkiye yolunda yeni bir şahlanışa şahit olduk. Şanlı devletimizin yükselişi daha nice müjdelerle ilanihaye sürecek.
Bu uzun maratonda Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bize durmak yok… #MüjdelerOlsun@RTErdogan pic.twitter.com/TwTpDI4kAd

— Murat KURUM (@murat_kurum) August 21, 2020"Yeni bir şahlanışa şahit olduk"

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Bugün güçlü Türkiye yolunda yeni bir şahlanışa şahit olduk. Şanlı devletimizin yükselişi, daha nice müjdelerle ilanihaye sürecek. Bu uzun maratonda Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde bize durmak yok." değerlendirmesini yaptı.

Elhamdülillah...#MüjdelerOlsun pic.twitter.com/tzbRhTyqPN

— Süleyman Soylu | Maske
Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul