BEDİA KAHYA KILIÇ: “SAYILARLA ŞİFA BULMAK MÜMKÜN”

Yaşam koçu ve Grigori Grabovoi sistemi uygulayıcısı Bedia Kahya Kılıç, “Grabovoi sisteminde her bir soruna karşılık gelen bir sayı dizisi var ve bu sayıları tek tek okuyarak, odaklanarak tekrarlamak insana iyi geliyor. Ayrıca Grabovoi sisteminde her sayı belli bir frekansa sahiptir

BEDİA KAHYA KILIÇ: “SAYILARLA ŞİFA BULMAK MÜMKÜN”

Rus Matematik Profesorü Grigori Grabovoi duru görü özelliklerine sahip bir bilim insanıdır. Sayıları renk ve frekanslar olarak gören Grabovoi insanlarda hastalık ve rahatsızlık durumlarının hangi sayı dizileri ile normalize edilebildiğini gördüğünü belirtiyor. Geliştirdiği bu sistem sayesinde sayısız insanın şifalanmasına ve durumlarının düzelmesine vesile olarak bu sistemi herkesin uygulayabileceği bir hale dönüştürüp 6 ciltlik “Kurtuluş Yolu” isimli eserinde insanlığın hizmetine sundu.

Bu sistemin uygulayıcılık yetkisine de sahip yaşam koçu Bedia Kahya Kılıç “Sayılarla şifalanma eski yıllardan günümüze bir çok farklı medeniyet tarafından dikkat çekmiş ve uygulanmış bir yöntemdir. Sufiler de sayıların etkisini şifalanmada kullananlar arasındaydı” diye ekledi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 05 Eylül 2020, 15:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul