BEYKOZ’DA AZERBAYCAN VE TÜRK BAYRAKLARINA ÇİRKİN SALDIRI KAMERADA

Beykoz'da kimliği belirlenemeyen bir kişi, iş yerinin kapısına asılan Azerbaycan ve Türk Bayrağını eline alarak yere fırlattı. Yoldan geçen küçük bir çocuğun yerdeki bayrakları alarak kenara koyması ve saldırı anı güvenlik kamerasına yansıdı.

BEYKOZ’DA AZERBAYCAN VE TÜRK BAYRAKLARINA ÇİRKİN SALDIRI KAMERADA

Olay, Beykoz Tokatköy'de geçtiğimiz Cuma günü meydana geldi. Kimliği belirsiz şahıs kapalı olan bir iş yerinin demir korkuluklarına asılan Azerbaycan ve Türk Bayrağını eline alarak yere fırlattı. Yoldan geçen küçük bir çocuk bayrakları fark etti. Yerdeki bayrakları eline alarak kenara bırakan çocuk yoluna devam etti. Güvenlik kamera görüntülerini izleyen iş yeri sahibi, bayrakların bir şahıs tarafından yere atıldığını gördü.

Olayın ardından emniyete başvuran iş yeri sahibi Oğuzhan Çakmak, “Kimliği belirsiz bir şahıs geliyor ve iş yerimizin demirlerinde asılı olan bayrakları söküyor. Şahsa Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından ulaşıldı. Şahsın akli dengesinin yerinde olmadığını öğrendik. Bu şahıs sadece bayrakları değil diğer reklam afiş tarzı asılı şeyleri de söküyormuş” dedi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2020, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul