BURSA’DA 2020'NİN SON 2021'İN İLK BEBEKLERİ DÜNYAYA GELDİ

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 2020'nin son bebeği ve 2021'in ilk bebeklerini ziyaret ederek, ailelerin sevincine ortak oldu.

BURSA’DA 2020'NİN SON 2021'İN İLK BEBEKLERİ DÜNYAYA GELDİ

Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, 2020'nin son saatlerinde yine toplumun farklı kesimleriyle bir araya geldi. Başkan Aktaş'ın gece turundaki ilk ziyareti Acil Çağrı Merkezi oldu. Aktaş, beraberindeki AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ve AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan ile birlikte kontrol noktalarındaki polis ekiplerini ziyaret etti. Polislere ve vatandaşlara tatlı ikramında bulundu.

Aktaş'ın son durağı ise Bursa Şehir Hastanesi oldu. Burada başhekimliği ziyaret eden Başkan Aktaş, hastane personelinin yeni yılını kutladı. Aktaş, Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Fevzi Yavuzyılmaz ile birlikte 2020 yılının doğan son bebeği olarak kayıtlara geçen Sevgül ve Şaban Tekir çiftini ziyaret etti. 2020 yılının son bebeği Ensar'a Başkan Aktaş ve İl Başkanı Gürkan altın taktı. Yeni yılın ilk bebeğini de hastanede karşılandı. Vahide ve Semih Akpınar çifti Ecmal Mina adını verdikleri ikinci bebeklerinin sevincini Aktaş ile birlikte yaşadı. Aktaş ve Milletveki Gözgeç, bebeğe küçük altın takarken, her iki çifte de bebekleriyle birlikte sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yıl diledi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 01:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1