CAM PATLADI, BEBEK ARABALI KADIN ZOR ANLAR YAŞADI! FIRTINA ANI...

İstanbul Sultangazi'de şiddetli rüzgara yolda yakalanan bebek arabalı anne zor anlar yaşadı. Bebek arabalı kadının zor anları kameralara yansıdı. Öte yandan iş yeri çalışanı kırılan camın altında kalmaktan da son anda kurtuldu.

CAM PATLADI, BEBEK ARABALI KADIN ZOR ANLAR YAŞADI! FIRTINA ANI...

Olay, dün saat 11.30 sıralarında Cebeci Mahallesi, Atatürk Bulvarı'nda yaşandı. Kuvvetli lodosun çıktığı saatlerde caddede bebek arabasıyla yürüyen bir anne, sert rüzgarın etkisiyle yolda yürümekte zorluk çekti. Bir iş yerinin önüne geldiğinde ise kuvvetli lodos nedeniyle iş yerinin camı kırıldı, önündeki stant yola savruldu. Bir iş yeri çalışanı kırılan camın altında kalmaktan son anda kurtulurken, kadın ise bebek arabasıyla kuvvetli rüzgarın etkisiyle dengesini kaybederek yürümekte zorluk çekti.O ANLAR KAMERADA

O anlar iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde bebek arabasıyla caddede yürüyen kadının kuvvetli rüzgarın başlamasıyla o anları cep telefonu ile kaydetmeye çalıştığı görülüyor. Bir iş yeri çalışanın ise kapıya doğru yönelerek dışarıya baktığı esnada camın kırıldığı, iş yeri çalışanın koşarak altında kalmaktan kurtulduğu, kadının ise rüzgar nedeniyle yürümekte zorluk çektiği anlar kameraya yansıyor.

DHA

Kaynak: POSTA.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2021, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1