CORONAVİRÜSTE EZBER BOZAN SON DAKİKA GELİŞMESİ! DÜNYADA BEBEK VE ÇOCUK ÖLÜMLERİ BAŞLADI

Son dakika haberler - Coronavirüs salgını ve ona karşı verilen mücadele büyümeye devam ederken dünyadan gelen son dakika haberleri bilim camiasında ezberleri bozmaya başladı. Önce iyileşenlerin bir kez daha virüsü kapabildiği ortaya çıktı. Şimdi de yalnızca yaşlıları ve kron

CORONAVİRÜSTE EZBER BOZAN SON DAKİKA GELİŞMESİ! DÜNYADA BEBEK VE ÇOCUK ÖLÜMLERİ BAŞLADI

Coronavirüs tüm dünyada can almaya devam ederken ölü sayısının 37 bini geçtiği doğrulandı. Tüm kıtalarda coronavirüs salgını ve ona karşı yürütülen mücadele de büyümeye devam ediyor. Bilim dünyası ilaç ve aşı geliştirme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ancak Covid-19 ile ilgili olarak oluşturulan literatürde sık sık değişiklikler yapılması gerektiği bir kez daha gözler önüne serildi. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen son dakika haberleri adeta tıp dünyasında zorla edinilen Coronavirüs ezberlerini bir kez daha bozdu.

SON DAKİKA : EZBER BOZULABİLİR BEBEK VE ÇOCUKLAR DA ÖLDÜ

Yaşlılar ve kronik hastaları etkilediği düşünülen ve bu yönde çalışmaların yoğunlaştığı coronavirüste gelen son haberler bebek ve çocuklarda da covid-19 vaka ve ölümlerinin yaşanabildiğini ortaya koydu. Fas'ta, 'da ve 'da Coronavirüs nedeniyle bebek ve çocuk ölümleri gerçekleşti.

İşte ayrıntılar;

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 14:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı