COVİD TEDAVİSİ GÖREN KARDEŞİNİ ZİYARETE GİTTİ, HAYATINI KAYBETTİ!

Zonguldak'ta 49 yaşındaki kardeşi İsmail Ulubay'ın koronavirüs tedavisi gördüğünü öğrendikten sonra misafirlik için bulunduğu İstanbul'dan geri dönen 69 yaşındaki Bülent Ulubay, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

COVİD TEDAVİSİ GÖREN KARDEŞİNİ ZİYARETE GİTTİ, HAYATINI KAYBETTİ!

Eski Zonguldak Belediyesi Meclis üyesi İsmail Ulubay, 9 Kasım'da koronavirüse yakalandı. Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Ulubay, sağlık durumu ağırlaşınca yoğun bakıma alındı. Bülent Ulubay da kardeşinin koronavirüse yakalandığını öğrenince misafir olarak gittiği İstanbul'dan Zonguldak'a geri döndü.

Burada kardeşi gibi Covid-19'a yakalanan Ulubay da sağlık durumu kötüleşince yoğun bakıma alındı. Bu süreçte ağabey- kardeş entübe edildi. 17 yıl boyunca Terakki Mahallesi'nin muhtarlığını yapan, evli ve 2 çocuk Bülent Ulubay, dün akşam hayatını kaybetti. Ulubay için Ontemmuz Mahallesi'nde cenaze namazı kılındı. Bülent Ulubay, aile mezarlığında toprağa verildi.

Terakki Mahallesi'nin muhtarı Ferit Arslantürk, mahallelerine uzun yıllar hizmet eden değerli birini kaybettiklerini belirterek, "İlk olarak kardeşi İsmail Ulubay koronavirüse yakalandı. O tedavi olduğu sırada Bülent ağabey hastalığı duyunca Zonguldak'a geldi. O da koronavirüse yakalanınca ağabey ve kardeş aynı hastanede yoğun bakım ünitesine alındı. Maalesef Bülent ağabeyimizi kaybettik. Mahallemize önemli hizmetler eden önemli bir insandı. Ailesine sabırlar diliyorum" dedi.

Kaynak: POSTA.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2021, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1