CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: “AB İLE İLİŞKİLERİMİZİ YENİDEN RAYINA OTURTMAK İÇİN HAZIRIZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, “Biz dünya kendisine derinlemesine vadeli müşterek basar açısıyla müspet ruzname oluşturmak, ilişkilerimizi yeniden rayına oturtmak için hazırız. Avrupalı dostlarımızın da ayrımsız iradeyi sergilemesini bekliyoruz” dedi. Avrupa Birliği

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: “AB İLE İLİŞKİLERİMİZİ YENİDEN RAYINA OTURTMAK İÇİN HAZIRIZ”

“Yerli aşılarımızı milletimizle beraberce kâffesi insanlığın hizmetine sunacağız”

Korona virüs salgınına bağlı dünyada yaşanmış bulunan gelişmelere yer veren ve Türkiye'nin evren genelinde meydana getirdiği yardımlardan bahseden Cumhurbaşkanı Erdoğan, taşınmazlar dışından Türkiye'ye getirilen Türk vatandaşlarının oranlarını verdi.

Yardım faaliyetlerinin bundan böyle da bitmeme edeceğini tamlayan ve salgının evren genelinde yeniden ivme kazanmasına karşın aşılama çalışmalarında elde edilmiş başarıların umutları artırdığını kail Erdoğan, ”Farklı kaynaklardan elde ettiğimiz aşıları yurttaşlarımıza hasbilik esasına gereğince geçenlerde uygulamaya başlıyoruz. İnsan deneyi evresinde bulunan domestik aşılarımızı lazım onayların peşi sıra inşallah milletimizle beraberce kâffesi insanlığın hizmetine sunacağız. 2021'in bu musibetten kurtulmamıza fırsat oluşum etmesine ve toptan konuşu toparlanmanın başladığı müşterek yıl olmasını dilek ediyorum” diyerek konuştu.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2021, 16:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul