CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, PROF. DR. TAŞCIOĞLU’NUN EŞİNİ ARAYARAK BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, korona virüs nedeniyle vefat eden Prof Dr. Cemil Taşcıoğlu'nun eşi Didem Taşcıoğlu'nu telefonla arayarak başsağlığı diledi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, PROF. DR. TAŞCIOĞLU’NUN EŞİNİ ARAYARAK BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, korona virüs nedeniyle vefat eden Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu'nun eşi Didem Taşcıoğlu'nu telefonla aradı. Erdoğan görüşmede, Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu'na Allah'tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Prof Dr. Taşcıoğlu'nun vefatı dolayısıyla yayınladıkları taziye mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemizin değerli bilim insanlarından Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu'nun vefatı dolayısıyla derin bir üzüntü içindeyiz. Hastalarına şifa dağıtırken, yakalandığı Kovid-19 nedeniyle yaşamını yitiren kıymetli hocamızı her zaman saygıyla, hayırla ve duayla yad edeceğiz. Bugüne kadar binlerce hastanın şifa bulmasında, binlerce öğrencinin yetişmesinde büyük emeği olan Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu'nu müşfik bir hekim, fedakar bir hoca, iyi bir insan olarak hatırlayacağız. Cemil Taşcıoğlu Beyefendiye Allah'tan rahmet niyaz ediyor, başta ailesi olmak üzere sevenlerine, öğrencilerine, sağlık camiasına ve milletimize başsağlığı diliyoruz.”

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2020, 13:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı