DIŞİŞLERİ BAKANI ÇAVUŞOĞLU: ALMANYA İLE İLİŞKİLERİMİZ ESKİYE GÖRE ÇOK İYİ

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, "(Turizm alanındaki görüşmeler) Almanya ile ilişkilerimiz eskiye göre çok iyi. Sağlıklı şekilde götürüyoruz, bu anlamda verdiğimiz mesajlar, Almanya'da yer buldu." dedi.

DIŞİŞLERİ BAKANI ÇAVUŞOĞLU: ALMANYA İLE İLİŞKİLERİMİZ ESKİYE GÖRE ÇOK İYİ
Antalya

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "(Turizm alanındaki görüşmeler) Almanya ile ilişkilerimiz eskiye göre çok iyi. Sağlıklı şekilde götürüyoruz, bu anlamda verdiğimiz mesajlar, Almanya'da yer buldu." dedi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Almanya, Fransa ve İngiltere ile turizm konusunda 4'lü toplantı yaptık. Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile iki sefer görüştük. Rus turistlerin de ülkemize gelmek istediğini biliyoruz." ifadelerini kullandı.

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, "Turizm sadece Antalya ve Alanya için değil Türkiye için önemli. Bizim de önceliklerimizden bir tanesi. Kendim Dışişleri Bakanıyım ama Kültür ve Turizm Bakanımızın 4 tane yardımcısı var ben de onlara yardımcı olmaya çalışıyorum. Bu seneyi az hasarla geçeceğiz. Ondan sonra hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz." diye konuştu.

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 22:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı