EGO’DAN OSB OTOBÜS VE RAYLI SİSTEM HATLARINA PANDEMİ AYARI

EGO Genel Müdürlüğü yeni korona virüs tedbirleri kapsamında organize sanayi bölgeleri, küçük sanayi siteleri ile sanayi kuruluşlarında yapılan mesai saati değişikliğine paralel olarak otobüs ve raylı sistemlerde sefer saatlerinde yeni düzenlemeye gitti. Başkan Yavaş'ın sosyal

EGO’DAN OSB OTOBÜS VE RAYLI SİSTEM HATLARINA PANDEMİ AYARI

EGO Genel Müdürlüğü, Ankara İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu'nun kararıyla organize sanayi bölgeleri, küçük sanayi sitelerinde ile sanayi kuruluşlarında mesai saatlerinin 07.00-16.00 olarak belirlenmesinin ardından harekete geçti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı duyuruda EGO otobüs ve raylı sistemlerde de sefer saatlerinde 16 Kasım tarihinden itibaren düzenlemeye gidileceğini açıkladı.

Ek seferler konuldu, sefer saatleri erkene alındı

Organize sanayi bölgeleri ile küçük sanayi sitelerinde çalışanların ulaşımlarını kolaylaştırmak amacıyla sefer saatlerinde eş zamanlı değişiklik yaptıklarını belirten Başkan Yavaş, “İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla OSB, küçük sanayi siteleri ve sanayi kuruluşlarının çalışma saatlerinde düzenleme yapılmıştır. İş yerlerinize rahatça ulaşmanız için EGO otobüslerimizin sefer sayılarını artırıp hareket saatlerimizi düzenlendik” dedi.
Vatandaşların iş yerlerine giderken mağdur olmaması için yapılan düzenlemeye göre;

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2020, 10:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1