EN ÇEVRECİ FORMULA 1 ARACI YARIŞLAR İÇİN HAZIR

9 yıl aradan sonra İstanbul'da düzenlenecek Formula 1 yarışları öncesi Bahçelievler Belediyesi'nin yol kenarındaki bir bölgeye yaptığı ağaçtan Forumla 1 aracı görenlerin dikkatini çekiyor.

EN ÇEVRECİ FORMULA 1 ARACI YARIŞLAR İÇİN HAZIR
9 yıl aradan sonra yeniden Türkiye'ye dönen Formula 1 yarışları heyecanı özellikle İstanbul'da yaşanıyor. Bahçelievler Belediyesinin metal bir iskeletin üzerine yerleştirilen sarmaşıklardan Formula 1 aracı yarın ki yarışlar için hazırlandı. Yaklaşık 15 yıldır yerinde duran araç Bahçelievler Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından budanan araç görenlerin dikkatini çekerken, sosyal medyaya da büyük ilgi gördü.

"Yarın ki yarışlarda biz de varız"

Formula 1 aracının bakımlarını yapıp yarın ki yarışa hazırladıklarını dile getiren Bahçelievler Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışanı Murat Kurubaş, “Bahçelievler Belediyesi'nin yapmış olduğu Formula 1 aracıdır. Yarın ki yarış öncesi bizde ekip arkadaşlarımızla aracımızı hazır hale getirdik. Yarın ki yarışlarda biz de varız. Buraya geldik aracımızın bakımını genel olarak yaptık, sağını ve solunu toparlayıp tamamen yarışa hazır hale getirdik. Uzayan otlarını çıkmış dallarını toparladık. Nasip kısmet olursa yarın ki yarışta bizde varız ” şeklinde konuştu.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2020, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul