ERCİYES'TE KISITLAMA SAKİNLİĞİ

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle hafta sonu meri sokağa çıkacak kısıtlamasında Erciyes Kayak Merkezinde ezilmişlik hakim.

ERCİYES'TE KISITLAMA SAKİNLİĞİ

Sokağa çıkacak kısıtlamasının 4. haftasında Türkiye'nin ehemmiyetli şita turizmi merkezlerinden Erciyes Kayak Merkezi sakin ortak hafta sonu geçiriyor.

Erciyes'in sakinliğinden yararlanan turistler ski yaparak gır gır anlamış olur geçirdi. Daha ilk Erciyes'i on paralık bu denli sakin görmediklerini kail Alexandra Erciyes'in aşırı dobra ortak toprak bulunduğunu ve her insanın buraya gelmiş olarak ski yapmalarını kaynak etti.

Alexandra, “Erciyes aşırı dobra ortak yer. Antalya'dan biliyoruz. Orası daima yaz ve sıcak. Çok dobra ortak toprak her insana kaynak ediyorum. Erciyes hâlâ ilk gittiğim ski merkezlerinden hâlâ dobra ortak ski merkezi” ifadelerini kullandı. Çok derinlemesine ortak yoldan geldiği ve buna karşın aşırı mutlu kaldığını kail Petr ise “Vladivostok'tan geldim. Çok ırak ortak yerden geldim. Uçakla 10 saatlik ortak mesafeden geldim. Çok mutlu kaldım. Kapadokya'yı gördüm ve Erciyes'i gördüm. Çok memnunum. Kalabalık bulunmadığı düşüncesince aşırı memnunum ve her insana kaynak ediyorum” dedi. Biraz sakin de olsa ecnebi misafirlerinin aktivitelerini ferah ferah gerçekleştirdiğini kail Aziz Acar ise “Nevşehir Kapadokya dalında delalet yapıyorum. Birkaç haftadır ilkin Rus gruplar ile Erciyes devir planı yapmaktaydık. Yalnız hafta sonuna bedel geldiği düşüncesince şuncacık rahatlık mevcut. Bir izlence ayarlayıp Erciyes'e geldik. Biraz sakinde olsa bizim yapabileceğimiz aktiviteleri kullanabileceğimiz alanlar mevcut. Bu bölgelerde yerli, ecnebi misafirlerimiz ferah ferah aktivitelerini yapabiliyorlar, eğlenebiliyorlar. Ben hâlâ ilk Erciyes'e geldim. Bize DOĞRU ortak semt bulunduğu düşüncesince gruplarla temelli geliyorduk ama pandemi devrinde aşırı ortak tomar devir bulunmadığı düşüncesince gelemedik. Bu rahatlık bizim içre az buçuk ayrı ayrı oldu. Çok ortak tomar vaziyetten şikayetçi değiliz. Misafirlerde başarılı karşıladı. Tabi ki esenlik hâlâ ilk geliyor. Bu sebeple rastgele ortak başağrısı yaşamadık. Umarım hâlâ da elleme olur" niteleyerek konuştu.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 15:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1