ESRA EROL SON GELİŞMELER ÜZERİNE AÇIKLAMA YAPTI

Esra Erol, geçtiğimiz hafta programında yer alan ve günlerdir sosyal medyada konuşulan Esra Karakuş olayına ilişkin yapılan eleştirilere cevap verdi.

ESRA EROL SON GELİŞMELER ÜZERİNE AÇIKLAMA YAPTI

Çocuğunun test sonucu komşusundan olduğunu öğrenince yayın sırasında sevinç gösteren Esra Karakuş, sosyal medyada eleştirilerin hedefi olmuştu. Esra Erol, programında yapılan eleştirilere sert bir dille cevap verdi. Programının 3 saniyelik görüntüden ibaret olmadığının altını çizen Erol, canlı yayında Ferdi Karakuş'u da konuk ederek kendisinin programa nasıl ve neden başvurduğuna açıklık getirdi ve ilk günden itibaren yaşanan tüm süreci ve programın genel akışını tekrar detaylıca anlattı.

Programa; şiddet, istismar, kayıp gibi farklı sebeplerle başvuran mağdurların, konularına göre nasıl değerlendirildiğini anlatan Erol, ilk andan itibaren devletin ilgili mercileriyle koordine bir biçimde çalıştıklarını vurgulayarak; “Programa başvuran mağdurların hikayelerinin finalinin nasıl sonlanacağını ben asla bilmiyorum. Çünkü bu bir dizi, burada yaşananlar da senaryo ya da bizim kurguladığımız şeyler değil. Hepsi gerçek insan hikayeleri” dedi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2020, 16:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul