EVİ TERK EDEN 2,5 YILLIK EŞİNE ÇAĞRI: 'HATASIZ KUL OLMAZ'

Samsun'un Bafra ilçesinde 2 buçuk yıllık eşinin parasını ve eşyalarını alıp evden kaçtığını iddia eden Sinan Albayrak (34), “Ben eşimi çok seviyorum, hatasız kul olmaz, ben hatasını bağışlarım" dedi.

EVİ TERK EDEN 2,5 YILLIK EŞİNE ÇAĞRI: 'HATASIZ KUL OLMAZ'

2 buçuk yıl önce 1 çocuk annesi K.A.(32) ile evlenen Sinan Albayrak'ın iddiasına göre, 19 Mayıs ilçesinde çalıştığı iş yerindeyken eşinin evde bulunan 6 bin lira, altınları ve eşyalarını alıp annesinin evine gittiğini söyledi.

Albayrak'ın iddiasına göre, “Komşu, ev sahibini arıyor. Ev sahibim de beni arayarak ‘evimi boşaltıyorsunuz' diye sordu. Ben işteyim, çalışıyorum evi boşaltmıyorum dedim. Ben eşimi aradım ‘ne yapıyorsun' dedim. ‘Çocuğu parkta oynatıyorum' dedi. Ben de ‘tamam, akşam gelince konuşuruz' dedim. Eşimin 1 tane kız çocuğu var. Ben eşimi öyle kabul ettim. 'Çocuğu parkta oynatıyorum' diyerek beni kandırdı. Ben de ona inandım. Evde yatağımı, yorganımı neyim varsa, derin dondurucumu, evde olan 6 bin lira paramı, altınlarımı götürmüş. Beni mağdur etti. Bana 500 liralık temizlik malzemesi aldırmıştı, onu bile götürmüş" diye konuştu.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2020, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul