HALİL SEZAİ'NİN DARP ETTİĞİ HÜSEYİN MERİÇ'TEN “BALTALI GÖRÜNTÜ" AÇIKLAMASI

Tuzla'da, Halil Sezai tarafından saldırıya uğrayan Hüseyin Meriç ile avukatı, basına yansıyan “baltalı” görüntüler hakkında açıklamalarda bulundu. Avukat Serap Başkan Özsan, “Şu anda basına yansıyan kamera görüntüleri ağır darp olayından 15 saat sonraya ait görünt

HALİL SEZAİ'NİN DARP ETTİĞİ HÜSEYİN MERİÇ'TEN “BALTALI GÖRÜNTÜ

Görüntüler hakkında konuşan Hüseyin Meriç ise, “Olaylardan 15 saat sonra yine bahçede bir ses duydum. Kapının arkasında balta vardı, baltayı da alıp çıktım burada bekledim. Tabii kimse de olmayınca çektim eve gittim” dedi.

“Kamera görüntüleri ağır darp olayından 15 saat sonraya ait görüntülerdir”

Tuzla'da aralarında yaşanan tartışma sonucunda ünlü şarkıcı Halil Sezai tarafından saldırıya uğrayan Hüseyin Meriç ile avukatı Serap Başkan Özsan, basına yansıyan “baltalı” görüntüler hakkında açıklamalarda bulundu. Avukat Serap Başkan Özsan, “Bilindiği üzere gerçekleşen yaralama nedeniyle yürütülen yargı sürecinde Halil Sezai ve yapımcı Aytaç Ağırlar hakkında suç duyurusunda bulunulmuş ve kameraya sadece Halil Sezai yansıdığından, kamera kayıtlarında olayın azmettiricisi olduğu iddiasıyla savcılığa bildirilen Aytaç Ağırlar bulunmadığından tutuklanmamıştır. Temmuz ayından beri devam eden olaylarla müvekkil korkutulmuş, darp edilmiş, olaylar tehdit ve adam kaçırmaya kadar ilerlemiştir. Kat Mülkiyeti Kanunu gereği özel mülkiyette tüm maliklerin ve yetkili merciinin izni olmadan herhangi bir film çekimi yapılamaz. Bu olayların nedeni Aytaç Ağırlar'ın müvekkilin iznine gerek duymadan film çekme isteğidir. Bu nedenle Halil Sezai'nin tutuklanmasından sonra da bıktırma, korkutma, kaçırma operasyonları devam etmektedir. Aytaç Ağırlar'ın kiralamış olduğu evin malikinin beyanına göre ev arkadaki evdir, sizler de görüyorsunuz ev boş şu anda. 01.09.2020 tarihi itibariyle konuttan taşınmıştır. Fakat boş evde bulunan kameralara haksız ve yetkisiz şekilde uzaktan erişilerek müvekkile ait görüntüler paylaşılmaya devam etmektedir. Biz evin malikiyle Cuma günü suç duyurusundan sonra konuştuk. Onlar hemen kameraları kaldırdılar." dedi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2020, 18:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul