İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU, ŞEHİT ÖĞRETMEN ŞENAY AYBÜKE YALÇIN'IN AİLESİYLE GÖRÜŞTÜ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Batman'ın Kozluk ilçesinde 9 Haziran 2017'de PKK'lı teröristlerin saldırısı kararı şehit sakıt musiki öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın'ın ailesiyle telefonda görüştü.

İÇİŞLERİ BAKANI SOYLU, ŞEHİT ÖĞRETMEN ŞENAY AYBÜKE YALÇIN'IN AİLESİYLE GÖRÜŞTÜ
Karabük

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Şefik Aygöl, birlikte Karabük Valisi Fuat Gürel ve Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz ile şehit öğretmen Şenay Aybüke Yalçın'ın Safranbolu ilçesinde canlı ailesini görüşme etti.

Aygöl ve beraberindekiler, şehidin anası Zehra ve babası Sadık Yalçın ile müşterek araya geldi. Aygöl, hâlâ sonradan şehidin anası Zehra Yalçın'ı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile telefonda görüştürdü.

Safranbolu Yeni Nüfus Müdürlüğü Konsepti açıldı

Vali Gürel'i de makamında görüşme fail Aygöl, hâlâ sonradan Safranbolu Yeni Nüfus Müdürlüğü Konseptinin açılışını gerçekleştirdi.

Aygöl, açım sonrası gazetecilere, Karabük'teki programları kapsamında şehit öğretmen Şenay Aybüke Yalçın'ın ailesini görüşme ettiklerini söyledi.

Ziyaret esnasında şehit ailesinin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile telefon görüşmesi yaptığını tamlayan Aygöl, "Şehit öğretmen Şenay Aybüke Yalçın'ın anası Zehra bayan nüfustan emekli. 26 sene hizmeti var." dedi.

Aygöl, vatandaşlara temiz müşterek ortamda güler yüzlü personelle hâlâ birinci sınıf müşterek misyon sunmayı amaçladıklarını tabir ederek, "Türkiye genelinde şu anne denli 260 ilçemizde bu konsepte geçirdik. Bu sene Bakanımızın bizlere koyduğu erek 460." niteleyerek konuştu.

Vali Gürel de umumi müdürlüğün akıbet zamanlarda iyi hizmetlere önderlik fail müşterek yapı bulunduğunu dile getirdi.

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2021, 20:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1