İLETİŞİM BAŞKANI ALTUN: SOSYAL MEDYA YASASI İLE ÜLKEMİZ KARALAMA KAMPANYALARINDAN KORUNACAK

İletişim Başkanı Altun, yürürlüğe giren 'sosyal medya yasası'na ilişkin, "Ülkemiz karalama kampanyalarından, vatandaşlarımız kişilik haklarına yönelik saldırılardan korunacak." değerlendirmesinde bulundu.

İLETİŞİM BAŞKANI ALTUN: SOSYAL MEDYA YASASI İLE ÜLKEMİZ KARALAMA KAMPANYALARINDAN KORUNACAK
Ankara

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, bugün yürürlüğe giren ve kamuoyunda "sosyal medya yasası" olarak bilinen "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun"a ilişkin değerlendirmede bulundu.

Sayın Cumhurbaşkanımızın onayıyla bugün yürürlüğe giren Sosyal Medya Yasası hayırlı olsun.
Bu yasa ile ülkemiz karalama kampanyalarından, vatandaşlarımız ise kişilik haklarına yönelik saldırılardan korunacak. Terör örgütleri, itibar cellatları ve yalancılarla mücadelemiz sürecek.

— Fahrettin Altun (@fahrettinaltun) October 1, 2020

Altun, Twitter hesabından, "İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun'da Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun"a ilişkin yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:

"Sayın Cumhurbaşkanımızın onayıyla bugün yürürlüğe giren 'Sosyal Medya Yasası' hayırlı olsun. Bu yasa ile ülkemiz karalama kampanyalarından, vatandaşlarımız ise kişilik haklarına yönelik saldırılardan korunacak. Terör örgütleri, itibar cellatları ve yalancılarla mücadelemiz sürecek."

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2020, 20:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul