İSTANBUL'UN BİRTAKIM İLÇELERİNDE YAĞMUR ÇARPICI OLDU

Sokağa çıkacak kısıtlaması esnasında dışarıya çıkacak izni olanlar ve dolaşma mesafesindeki bölgelere gitmeye etkin vatandaşlar, rahmet zımnında çetince anlamış olur yaşadı.

İSTANBUL'UN BİRTAKIM İLÇELERİNDE YAĞMUR ÇARPICI OLDU
İstanbul

İstanbul'un birtakımı ilçelerinde yağış etkili olurken, sokağa çıkacak kısıtlamasında dışarıya çıkacak izni olanlar ve dolaşma mesafesindeki bölgelere gitmeye çalışanlar yağmura yakalandı.

Beykoz'da sağanak, öğleden sonradan tesirini hissettirmeye başladı. Kovid-19 tedbirleri kapsamındaki sokağa çıkacak kısıtlamasında hariç çıkacak izinleri olanlar ile temaşa mesafesindeki market, bakkal, etçi kabil iş yerlerine revan yurttaşlar bu tam sağanağa yakalandı. Vatandaşlar, şemsiyeleriyle yağmurdan korunmaya çalıştı.

İstanbul Boğazı'nda bölümsel kendisine sis de çarpıcı oldu. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü müşterek müddet sis zımnında görülemedi. Boğaz'da meydana getirilen seferlerde rastgele müşterek arıza olmadı.

Yağmur Arnavutköy ve Esenyurt'ta da aralıklarla çarpıcı oldu. Yağış zımnında birtakımı çıkmaz ve caddelerde su birikintileri oluştu.

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 16:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1