KARLITEPE MESİRE ALANI SONBAHARDA DA VATANDAŞLARIN TERCİH ETTİĞİ YERLER ARASINDA OLDU

İstanbul'un simgesi 3 köprünün en yüksekten izlendiği, gezinti, piknik, spor alanları, bisiklet ve yürüyüş yollarıyla kısa sürede şehrin gözdesi olan Karlıtepe Mesire Alanı, eşsiz manzarası ve sosyal alanlarıyla sonbaharın en güzel adresleri arasında da yerini aldı. Sonbaha

KARLITEPE MESİRE ALANI SONBAHARDA DA VATANDAŞLARIN TERCİH ETTİĞİ YERLER ARASINDA OLDU

İstanbul Boğazı'na hâkim konumuyla Ayasofya'dan Karadeniz'e uzanan geniş bir perspektife sahip Karlıtepe Mesiresi şehrin dört bir yanından ziyaretçilerin akın ettiği yaz aylarının ardından sonbahar manzara ve aktivitelerini sunmaya başladı.

Beykoz Belediyesi tarafından yeşil doğada şehre nefes aldıran alternatif bir alan olarak kurulan Karlıtepe Mesiresi şu sıralar sonbahar renkleri ve kuş sesleri eşliğinde temiz havada yürüyüş ve spor yapmak isteyenleri ağırlıyor.

2,5 km uzunluğundaki ağaçlıklı parkurunda yürüyüş ve spor yapan ziyaretçiler ardından yağmur barınakları ve seyir teraslarında manzaraya karşı yorgunluk atıyor. İstanbulluların uğrak mekânı olan mesire yerinde hem ziyaretçiler hem de lezzet tutkunları için hazırlanan “Karlıtepe Restoran” ise kahvaltıdan akşama yemeğine zengin bir menü sunuyor.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2020, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1