KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ KIŞA HAZIR

Küçükçekmece Belediyesi, kış hazırlıklarını tamamladı. Fen İşleri Müdürlüğü kabilinden eş güdümlü edilen icraat kapsamında mümkün birlikte kar yağışı ve buzlanmaya karşı, ilçede bin 127 personel, 262 taşıt ve ekipmanla 7/24 fariza yapacak.

KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ KIŞA HAZIR

Küçükçekmece Belediyesi'nde gerçekleşen eş güdüm toplantısında, kışa tedbir iş ve fariza planı ünite müdürleriyle paylaşıldı. Küçükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü çeşidinden karla savaşım kapsamında ilçe, 10 alana ayrıldı. İlçedeki anne atardamar metodlar ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile planlanarak izlem edilecek.

Bin 127 personel, 262 taşıt ve takım hazır

Olası ortak kar yağışında ekipler, 11 tuzlama ve küreme, 21 el ile tuzlama, 2 greyder,21 jcb (kazıcı-yükleyici), 33 skor mümkün su taşkınları düşüncesince hususi kuvvetli takım özellikle kazanmak kabil toplanmış 262 taşıt ve ekipmanla sahada olacak. gereksinim biçiminde siteler ve vatandaşların talebini istikbal etmek düşüncesince Fen İşleri Müdürlüğü stoklarında 6 bin 300 titrem tuz, 4 bin skor (25 kg'lık) çuvallanmış tuz, ve evde yatan hastalar düşüncesince 2 skor elle hareketli elektrik üreteci de hazır bulunuyor.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2021, 12:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1