MEHMET ALİ ERBİL’E KÜFÜRLER EDİP SALDIRDI! GÖRÜNTÜSÜ ORTAYA ÇIKTI

Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde İstanbul Sarıyer’de bir saldırıya uğradı. Erbil olay sonrası şikayetçi oldu. Ünlü isme saldırının görüntüleri de ortaya çıktı.

MEHMET ALİ ERBİL’E KÜFÜRLER EDİP SALDIRDI! GÖRÜNTÜSÜ ORTAYA ÇIKTI

Mehmet Ali Erbil, İstanbul Sarıyer'de ünlü bir balıkçıya gitti. Arkadaşlarıyla eğlenen ünlü sunucunun bulunduğu mekana bir arkadaş grubu daha geldi.

Yabancı uyruklu şahısların bulunduğu grup ile Erbil'in bulunduğu grup karşılıklı konuşmaya, sohbet etmeye başladı. İlerleyen dakikalarda kendisini Şasa ismiyle tanıtan genç bir adam, Amerikan vatandaşı olduğunu, ünlü şovmeni çok beğendiğini belirtip, Erbil'le konuşmak için masasına gitti.

ŞİKAYETÇİ OLDU

Genç adam, kendisinin Amerika'da çok tanınan biri olduğunu, şovmeni dünyaca ünlü bir dergiye çıkarabileceğini söyledi. Ancak bir süre sonra alkolün etkisiyle masada kusmaya başlayan Şasa, yine iddiaya göre Erbil'e küfürler savurarak onu darp etmeye çalıştı.

Sabah'tan Dilek Yaman'ın haberine göre; Oturduğu sandalyeyle Erbil'e vurmaya çalışan Şasa'yı yanındaki arkadaşları sakinleştirdi. Mekan güvenliğinin duruma müdahalesi sonrası ne olduğunu anlamayan Erbil, polis çağırarak olayla ilgili şikayetçi oldu.

Kaynak: HABER7.COM

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2021, 20:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1