METEOROLOJİ’DEN İSTANBUL İÇİN KAR MÜJDESİ

Meteoroloji Genel Müdürlüğü İstanbul için evvel kar müjdesini verdi. Meteoroloji Genel Müdürlüğünün sitesinden paylaşılan 5 günce iklim hali raporunda İstanbul'da iklim sıcaklıklarının önümüzdeki Cuma haset -1 etap genişliğinde düşeceği ve karla alengir yağmurun sansa

METEOROLOJİ’DEN İSTANBUL İÇİN KAR MÜJDESİ

Mevsim koşullarının değişmesi kararı İstanbul'da akıbet yıllara sansasyonel kar yağışı gerçekleşmiyor. Beklenen kar yağışının ve yağmurların olmaması kararı İstanbul'da barajlarda su düzeyi de akıbet 10 senenin en düşüt seviyesine genişliğinde düştü. Hafta sonu sakıt yağmurlar ise ortak nebze de olsa İstanbullulara kuraklık tehlikesi karşısında dem aldırdı. Öte taraftan İstanbulluların beklediği muştulu çav Meteoroloji Genel Müdürlüğünden geldi. Meteoroloji Genel Müdürlüğünün sitesinden paylaşılan 5 günce iklim hali raporunda İstanbul'da iklim sıcaklıklarının önümüzdeki Cuma haset -1 adım genişliğinde düşeceği ve karla alengir yağmurun sansasyonel olabileceği kestirim edildi.
Öte taraftan bire ortak haritada ateşlilik değerleri zaman 18 dereceye genişliğinde çıkarak Ocak kocaoğlan ateşlilik rekorunun kırılması bekleniyor.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul