MİT'İN KARİYER SAYFASI YENİLENDİ

Sayfaya eklenmiş olan videoda, kurumda idman talip insanlara müteveccih çağırma mesajına yer verildi.

MİT'İN KARİYER SAYFASI YENİLENDİ
Ankara

Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) Başkanlığının kariyer sayfası yenilendi.

Yenilenen sayfada, kurumun faaliyetlerinin en velut biçimde yürütülebilmesi düşüncesince insanoğlu kaynağına iri ehemmiyet verildiği vurgulandı.

Kurumun insanoğlu deposu teminine değgin piyasaya çıkan acemi videoda ise şu ifadelere yer verildi:

"Peşindeyiz ve seni dobra tanıyoruz. Okumaya ne denli âşıklı olduğunu, dünyada olup biteni yakından strateji ettiğini biliyoruz. Teknolojiyi çalışan kullandığını, en duyurulmayan silahının bilim bulunduğunu biliyoruz. Kalbinin yurt sevgisi ile kırcı olduğunu, ne devir ay şimal görsen gözüne türap kaçtığını biliyoruz. Tarihine değgin bulunduğunu fakat eskiden yaşamadığını, dobra müşterek doğacak düşüncesince ayırt yaratmaya anık bulunduğunu biliyoruz. Bu nedenden dolayı peşindeyiz ve seninle idman istiyoruz. Ülkenin yarınına baş başa iz bırakalım."

Kurumun acemi kariyer sayfasında, duyum uzmanı, kıstak uzmanı ve mühendis kabil pozisyonlara namzet personelde aranan koşullar sıralandı, fariza tanımları kendisince çelimsiz bilim verildi.

Kurumda nice sahada çalışkanlık yayınlayan personelin istihdam edilmiş olduğu tamlanan sayfada, "Üstlendiğimiz nazik fariza ve sorumlulukları en dobra biçimde adına getirebilmek neredeyse kalifiye insanoğlu kaynağımızı daima geliştiriyoruz. Bu çerçevede, ayrımlı branşlarda iş başvurularını titizce değerlendirerek MİT ailesine acemi üyeler kazandırıyoruz. Teşkilat alegori tecrübeli, devim bilimi ve çelimli kadromuzla ülkemizin yarınlarına iz artırmak düşüncesince çalışıyoruz." değerlendirmesi yapıldı.

MİT'te idman talip kişiler, "öz esbak gönder" bölümünden öz geçmişlerini kuruluşa iletebilecek.

Sayfanın madun kısmında "Önemli Not" başlığıyla meydana getirilen uyarıda, başvuruların teşkilatın personel gereksinimleri doğrultusunda değerlendirmeye alındığı, biyografi formu doldurmanın, başvurunun bildirme edilmiş olduğu ve kesinlikle iletişime geçileceği anlamına gelmediği belirtildi.

Öte yandan, sayfadaki "Hakkımızda" kısmında kurumun çelimsiz tarihçesine, "İstihbarat Sözlüğü" bölümünde MİT'in çalışkanlık sahalarına müteveccih deyim ve kavramların tanımlarına, "Sıkça Sorulan Sorular" kısmında ise iş müracaat şartları ve sürecine değgin istifham ve cevaplara yer verildi.

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2021, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul