MÜGE ANLIDA KORKUNÇ SÖZLER! KARDEŞİMİN CESEDİNİ TUVALETE OTURTUP...

Müge Anlı’ya kayıp olarak aranan kardeşi Mehmet Karahan ile ilgili katılan Fatma Karadağ, akılalmaz iddialarda bulundu! Karadağ'ın 'Sevgilim kardeşimi öldürüp tuvalete oturttu, her gün yıkadı' sözleri canlı yayına bomba gibi düştü. İşte Müge Anlı'da son dakika gelişm

MÜGE ANLIDA KORKUNÇ SÖZLER! KARDEŞİMİN CESEDİNİ TUVALETE OTURTUP...

Son dakika Müge Anlı haberi...Kayıp olarak aranan kardeşi Mehmet Karahan için Müge Anlı’ya başvuran Fatma Karadağ, 2017 yılında sevgili olduğu kişi tarafından kardeşinin dövülerek öldürüldüğünü, cesetle günlerce aynı evde kaldığını iddia etti.

Manisa’da yaşayan 38 yaşındaki Mehmet Karahan, 2017 yılında şüpheli bir şekilde kayboldu. O günden bu yana kayıp olarak aranan kardeşi Mehmet Karahan ile ilgili araştırmacı gazeteci Müge Anlı’ya başvuran Fatma Karadağ, canlı yayında akılalmaz iddialarda bulundu.

MÜGE ANLI'DAN YARDIM İSTEDİ

O dönem kocasından kaçıp birlikte yaşamaya başladığı Cemal Durmaz tarafından kardeşinin para mevzusu yüzünden dövülerek öldürüldüğünü iddia eden Fatma Karadağ, cesedin bulunması ve gerçeklerin açığa çıkması için Müge Anlı’dan yardım istedi.

CESEDİ KOKMASIN DİYE HER GÜN YIKADI

Kardeşinin ölümünün ardından evde günlerce cesetle beraber kaldıklarını söyleyen Fatma Karadağ, yaşadığı kan donduran anları da canlı yayında paylaştı.

İddiasına göre sevgilisi Cemal Durmaz ile dağ başında bir evde kalan Karadağ, “Etrafta konu komşu yoktu. Kardeşimi öldürdükten sonra çiçekli pijamalarımı giydirdi. Tuvalete oturttu. Kokmasın diye her gün banyoda yıkadı. İçeriye de oda parfümü sıkıyordu. Beni bir süre evden dışarı gönderdi. O sırada kardeşimi halıya sarıp gömmüş” şeklinde

MÜGE ANLI 'NEDEN ŞİKAYET ETMEDİN' DİYE SORDU

Duydukları karşısında şaşkınlığını gizlemeyen Müge Anlı, neden şikayet etmediğini ve kardeşini öldürmesine mani olmadığını sordu. Bunun üzerine konuşan Fatma Karadağ, o evde zorla tutulduğunu, korktuğu için bu gerçekle yaşamak zorunda olduğunu dile getirdi.


Kaynak: POSTA.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2021, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1