OTOBÜS DURAĞINDAKİ İĞRENÇ TEKLİFE HAPİS CEZASI! GENÇ KADIN NEYE...

Kayseri’de 32 yaşındaki N.B otobüs durağında beklerken A.Y isimli kişinin kendisine cinsel ilişki teklifinde bulunduğunu söyledi. A.Y ifadesinde suçlamayı reddetse de hapis cezasına çarptırıldı. İşte N.B'nin ifadesi ve verilen ceza...

OTOBÜS DURAĞINDAKİ İĞRENÇ TEKLİFE HAPİS CEZASI! GENÇ KADIN NEYE...

Melikgazi ilçesinde 6 Nisan günü otobüs durağında bekleyen N.B. isimli kadın, daha önce de sürekli kendisini taciz ettiğini öne sürdüğü A.Y. ile karşılaştı. A.Y., iddiaya göre N.B.’ye cinsel ilişki teklifinde bulundu. N.B.’nin şikayeti üzerine A.Y. hakkında ‘Cinsel taciz’ suçlamasıyla dava açıldı.

"KENDİ KENDİME KÜFREDİYORDUM"

Kayseri 12’nci Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın karar duruşmasında N.B. ile sanık A.Y. salonda hazır bulundu. Sanık A.Y., “Otobüsten indim. Nişanlım ile tartıştım. Kendi kendime küfrediyordum. Mağdur ile yan yana geldik. Beni yanlış anladı. Suçlamayı kabul etmiyorum” diye kendisini savundu.

Şikayetçi olduğunu belirten N.B. ise, “İşe gidiyordum. Bana dönerek ahlaksız sözü söyledi. Şikayetçiyim” dedi.

8 AY HAPİS CEZASI

Mahkeme Hakimi Birol Küçük, sanık A.Y.’yi, ‘Cinsel taciz’ suçundan 8 ay hapis cezasına çarptırdı. Hakim, sanığın suça meyilli olduğu gerekçesiyle cezasına hiçbir indirim maddesi uygulamadı.


Kaynak: POSTA.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2021, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1