ÖZDEMİR BAYRAKTAR, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANIYOR

İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenleniyor.

ÖZDEMİR BAYRAKTAR, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANIYOR

BAYKAR Yönetim Kurulu Başkanı Özdemir Bayraktar dün tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Bayraktar'ın cenazesi, tören ve taziye ziyaretleri için Hadımköy'de bulunan BAYKAR Milli SİHA/İHA Sistemleri Ar-Ge ve Üretim Tesisi'ne götürülmüştü. Taziyelerin ve fabrikadaki törenin ardından Bayraktar'ın cenazesi Fatih Camii'ne getirildi.

Bayraktar için öğle vakti burada cenaze töreni düzenleniyor. Özdemir Bayraktar, doğduğu köy olan Sarıyer Garipçe'de aile kabristanlığına defnedilecek.

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören:

Çok değerli bir iş insanı kendini vatanına milletine adamış bir insandı. Türk Savunma Sanayi’nin bugünlere gelmesinde çok büyük katkısı vardı. Her şeyi vatanı için yapan vatanını düşünen bir insandı. Ben sevdiklerine, ailesine, ülkemize baş sağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül:

Başımız sağ olsun çok değerli bir büyüğümüzdü. Milli manevi değerlere ülkemize inanmış bir büyüğümüzdü Allah sevenlerine sabır versin. Mekanı cennet olsun.

Kaynak: POSTA.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2021, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1