PROTEZ BACAĞINA KAVUŞMASI İÇİN ÜNLÜ SANATÇI DEVREYE GİRDİ

Otobüs kaptanlığı yaparken iri müşterek facianın önüne geçerek otobüsteki 50 ferdin yaşamını kurtaran ve yaşamış olduğu kaymakamlık sonra gelişigüzel dü bacağı ile el parmaklarından birileri kaybeden Ramazan Aslan, su satarak takma için mülk biriktirmeye çalışıyor. Asl

PROTEZ BACAĞINA KAVUŞMASI İÇİN ÜNLÜ SANATÇI DEVREYE GİRDİ

10 sene ilk Sivas-Aydın seferi esnasında yolda yaşamış bulunduğu mutsuz müşterek kaymakamlık dolayısıyla dü bacağı ve 5 el parmağı durmak mecburiyetinde artan Ramazan Aslan, 3 yıla DOĞRU müddet hastanede otama gördü. O günden sonraları yaşamını sakat müşterek yurttaş adına sürdürmeye başlamış bulunan Aslan, baştan yürüyebilmek için Mustafa Kemal Atatürk Kent Meydanı'nda akülü tekerli sandalyesinin peşinde yaptırdığı sandık ile su satmaya başladı. Kendisi için lüzumlu bulunan protezin 200 bin TL'ye vasıl parasını biriktirmeye etkin Aslan, hayırseverlerden dayanak bekliyor.

Haluk Levent çağrıda bulundu

Aydın Valiliği çeşidinden kendisi için iane hesabı oluşturulan Aslan'a müşterek dayanak de AHBAP'dan geldi. meşhur sanatçı Haluk Levent'in kurucusu bulunduğu AHBAP, Aslan için harekete geçti. meşhur sanatçı icra ettiği paylaşımda, “Ramazan abimiz geçirdiği gidiş geliş kazası kararı dü ayağını da kaybetti. Çocuklarına bakması için idman istiyor. Valilik takma göt için müsaade verdi. 200 bin liraya gerekseme var. Haydi canlarım, yapmaktayız biz” ifadelerine arazi verdi.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 13:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1