Şener Şen'in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu tutuklandı!

Adnan Oktar örgütüne yapılan operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Villasında ve iş yerlerinde yapılan operasyonlarda milyonlarca lira para ve gizli belgeler ele geçirilen Adnan Oktar operasyonunda, örgüt üyeleri için çember daralıyor.

Şener Şen'in yeğeni  Aslı Süme Efeoğlu tutuklandı!

Birçok suçtan aranan örgüt üyeleri ve örgüt elebaşı Adnan Oktar mahkemede hakim karşısına çıkarıldı.Bugün Adnan Oktar çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.. Sorgusu devam edilen diğer şahısların da tutukluluk haberleri gelmeye devam ediyor. Son olarak Adnan Oktar'a düzenlenen operasyon çerçevesinde gözaltına alınanlar arasında bulunan ünlü oyuncu Şener Şen'in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Adnan Oktar'a düzenlenen operasyon kapsamında gözaltına alınanlar arasında bulunan oyuncu Şener Şen'in yeğeni Aslı Süme Efeoğlu çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

ASLI SÜME EFEOĞLU KİMDİR?

Aslı Süme Efeoğlu'nun 24 yıldır Adnan Oktar'ın yanında olduğu biliniyor. Notre Dame de Sion kolejinde okuyan Aslı Süme Efeoğlu, İstanbul Üniversitesi'nde Çalışma Ekonomisi bölümünü bitirmişti. Şener Şen, Aslı Süme Efeoğlu'nun dayısıdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı