SON DAKİKA: BAKIRKÖY ADLİYESİ'NDE KORONAVİRÜS VAKASI TESPİT EDİLDİ

Son dakika haberler - Bakırköy  5. Sulh Hukuk Mahkemesi Yazı İşleri Müdüründe  koronavirüs tespit edildi. Mahkemeyle irtibatlı diğer adliye personeline 14 gün idari izin verilirken, birçok mahkeme de karantinaya alındı. Bakırköy 5. Sulh Hukuk Mahkemesi Yazı İşleri Müdüründ

SON DAKİKA: BAKIRKÖY ADLİYESİ'NDE KORONAVİRÜS VAKASI TESPİT EDİLDİ

Bakırköy 5. Sulh Hukuk Mahkemesi Yazı İşleri Müdüründe koronavirüs tespit edildi. Mahkemeyle irtibatlı diğer adliye personeline 14 gün idari izin verilirken, birçok mahkeme de karantinaya alındı.

Bakırköy Adalet Sarayı'ndaki 5. Sulh Hukuk Mahkemesi'nde Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapan N.G.'ye koronavirüs tehşisi konulduğu öğrenildi. Bakırköy Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyon Başkanlığı'nca, Bakırköy 5. Suh Hukuk Mahkemesi ile irtibat halinde bulunan 6. ve 10. sulh hukuk mahkemeleri, 34. Asliye Ceza Mahkemesi ve 2. Sulh Ceza Hakimliği'yle ilgili tüm personel 14 gün süre ile idari izinli sayıldı.

MAHKEMELER KARANTİNAYA ALINDI
Söz konusu mahkemeler karantinaya alınırken, ilgili tüm hakim ve personein İlçe Sağlık Müdürlüklerine müracaat etmesi gerektiği bildirildi.

Kaynak: SABAH.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2020, 18:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı