Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş seçim mesajları

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Buradan bir kez daha ilan ediyorum. Biz hiçbir zaman milletin iradesinin üzerinde bir irade tanımadık, tanımayacağız. Milletin iradesine olan saygımız sebebiyle seçim süreçlerini yakından takip ediyor, sandıktan çıkan her oyun yerini bulması için çalışıyoruz. Bütün çabamız milletin oyunun kıymetini millete iadedir." dedi.

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş seçim mesajları

Erdoğan ayrıca, "Çıkmış ana muhalefetin birkaç temsilcisi, YSK'ya "Kızılay'a çıkamazsınız" diyorlar, tehdit ediyorlar." dedi.

Kısıklı’daki konutundan öğle saatlerinde Kısıklı’daki konutundan öğle saatlerinde çıkış yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bakırköy’de bulunan Müstakil Sanayici ve İş adamları Derneği’nin (MÜSİAD) 25. Olağan Genel Kurul ve Genel Merkez binasının resmi açılış törenine katıldı. Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, MÜSİAD Başkanı Abdurrahman Kaan ve çok sayıda iş insanı kapıda karşıladı.


MÜSİAD Genel Merkez Binası’nın açılışı okunan duanın ardından kurdele kesilerek yapıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu yeni hizmet binası tüm iş dünyasına ülkemize ve milletimize hayırlı olsun diyor bu temenni ile emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.

Erdoğan daha sonra konuşmasını yapmak üzere kürsüye geldi.

İşte Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

MÜSAİD'n yeni binasının hayırlara vesile olmasını diliyorum. 1990 yılında ülkeye hizmet aşkıyla yola çıkan bir grup iş adamının kurduğu MÜSİAD dünyanın en itibarlı sermaye kuruluşlarından biri haline gelmiştir. MÜSİAD tam anlamıyla bir amiral gemisi misyonu üstleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1