SON DAKİKA! MSB DUYURDU: 3 PKKLI TERÖRİST HAVA HAREKâTI İLE...

Milli Savunma Bakanlığı Irak’ın kuzeyindeki Kandil bölgesinde 3 PKK'lı teröristin hava harekâtı ile etkisiz hâle getirildiğini duyurdu.

SON DAKİKA! MSB DUYURDU: 3 PKKLI TERÖRİST HAVA HAREKâTI İLE...

Terörle mücadeleye ilişkin yeni bir açıklama geldi. Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irak'ın kuzeyindeki Kandil bölgesinde 3 PKK'lı teröristin hava harekatıyla etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Teröristler için kaçacak yer yok, hiçbir yer onlar için güvenli değil. Irak'ın kuzeyindeki Kandil bölgesinde tespit edilen 3 PKK'lı terörist hava harekatıyla etkisiz hale getirildi." ifadeleri kullanıldı.

SALDIRI HAZIRLIĞINDAKİ TERÖRİSTLERE OPERASYON

Mili Savunma Bakanlığı (MSB), Barış Pınarı bölgesine saldırı girişiminde bulunan 5 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

MSB'nin Twitter hesabından yapılan açıklamada "Terör örgütü PKK/YPG'nin Barış Pınarı bölgesindeki huzur ve güven ortamını bozmasına izin vermedik, vermeyeceğiz! Bölgede her türlü tedbiri alan Kahraman Komandolarımız bir saldırı girişimini daha önleyerek 5 PKK/YPG’li teröristi etkisiz hale getirdi" denildi.

Kaynak: POSTA.COM.TR

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2021, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1