SULTANBEYLİ’DE GÜZELLİK MERKEZİNDE KLİNİK KONSEPTİYLE HİZMET

Sultanbeyli'de bulunan Epilady Kişisel Bakım Salonu'nda korona virüse yönelik üst düzey önlemler alınıyor. Koruyucu tulum, siperlik, maske ve eldivenlerle çalışan personeller, müşterilere klinik konseptiyle hizmet veriyor.

SULTANBEYLİ’DE GÜZELLİK MERKEZİNDE KLİNİK KONSEPTİYLE HİZMET

Sultanbeyli'de bulunan ‘Epilady' isimli bir kişisel bakım salonunda korona virüse yönelik üst düzey önlemler alınıyor. Güzellik salonuna gelerek galoş giyen vatandaşlar öncelikle ateşölçer cihazıyla kontrolleri yapıldıktan ve korona virüsle ilgili bilgileri içeren anketi doldurduktan sonra içeri girebiliyor. Salonda resepsiyon çalışanları ile müşteriler arasındaki etkileşimi en aza indirmek için girişteki bankonun önüne şerit çekilirken, bekleme alanına geçen vatandaşların ise sosyal mesafe kuralına özen göstermeleri sağlanıyor.

Girişe el dezenfektanlarının konulduğu ve ‘sosyal mesafe' uyarı yazılarının bulunduğu kişisel bakım salonunda çalışanlar da sağlık çalışanları gibi hazırlanıyor. Koruyucu tulum giyerek galoş takan personeller, maske, eldiven ve siperlikleriyle vatandaşlara hizmet veriyor.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2020, 20:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

seo uzmanı