TEKNOSA, “TEKNOLOJİNİN GÜCÜ” PANELİ İLE DİJİTAL TOPUKLAR ZİRVESİ’NDE

‘Kadın için Teknoloji' projesiyle kadınların dijital okur-yazar olmasına 13 yıldır destek veren Teknosa, Türkiye'nin “ilk ve tek” dijital kadın zirvesi Dijital Topuklar'a katılıyor. 1 Kasım'da online olarak gerçekleştirilecek etkinlik kapsamında Teknosa'nın moderatörlüğ

TEKNOSA, “TEKNOLOJİNİN GÜCÜ” PANELİ İLE DİJİTAL TOPUKLAR ZİRVESİ’NDE

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, 1 Kasım tarihinde bu kez online olarak gerçekleştirilecek Türkiye'nin “ilk ve tek” dijital kadın zirvesi Dijital Topuklar'a beşinci yılında da katılım sağlıyor. Bu sene #gücünügör teması ile 1 Kasım'da online olarak gerçekleşecek Dijital Topuklar 2020, eşitliğe, çeşitliliğe, üretime, bilime, sanata, teknolojiye ve geleceğe dair yeni sözleri olan konuşmacı ve katılımcıları bir araya getiriyor.

Dijitalleşmenin toplumsal cinsiyet eşitliği için önemli bir dönüm noktası olduğunu öngören ve 13 yıldır ‘Kadın için Teknoloji' projesiyle kadınların dijital okur-yazar olmasına destek veren Teknosa, bu yıl zirvede Teknolojinin Gücü paneline ev sahipliği yapacak ve Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü ve Sabancı Vakfı Genel Müdürü Nevgül Bilsel Safkan'ı ağırlayacak.

Kaynak: IHA

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2020, 14:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1