THY DÜNYA DIŞI SEFERLERİNDE YÜZDE 40 İNDİRİMLE UÇURACAK

THY'nin diyar dışı uçuşlarında ve kâffesi bilet tiplerinde muteber bulunan kampanyadan feyizlenmek talip yolcular, 13-15 Ocak'ta satın alacakları biletler ile 1 Nisan-31 Aralık'ta yüzde 40 iskontolu uçacak.

THY DÜNYA DIŞI SEFERLERİNDE YÜZDE 40 İNDİRİMLE UÇURACAK
İstanbul

Türk Hava Yolları (THY), ülke dışı noktalarına yüzde 40 indirim kampanyası başlatıyor.

THY Basın Müşavirliğinden meydana getirilen açıklamaya göre, yolcular dünyanın en iyi şehirlerini Türk Hava Yollarının akla yatkın fiyatları, elastiki biletleme alternatifleri ve emin gezi standartları ile keşfedecek.

THY'nin ülke dışı uçuşlarında ve topu topu bilet tiplerinde makbul bulunan kampanyadan müstefit olmak talip yolcular, 13-15 Ocak'ta satın alacakları biletler ile 1 Nisan-31 Aralık'ta yüzde 40 tenzilatlı uçacak.

Yolcular, kampanya kapsamında satın alacakları biletlerin tarihinde parasız başkalık etme hakkına da erbap olacak. İptal ve ya iadeli yerinde ise sevap sınıfı kuralları makbul bir duruma gelecek.

KKTC Ercan Havalimanı ve Çin anakarası (Pekin, Şangay, Guangzhou ve Xi’an) varışlı/çıkışlı noktaların kapsamda toprak almadığı kampanya ile ilgilendiren etraflıca bilgilere "www.turkishairlines.com" genel ağ adresinden ulaşılabilecek.

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2021, 13:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul