'TUNA-1 KUYUSUNDA KEŞFEDİLEN DOĞAL GAZ ÜLKEMİZ İÇİN YENİ BİR BAŞLANGICIN VESİLESİ OLACAKTIR

Emine Erdoğan, "Tuna-1 kuyusunda keşfedilen doğal gaz, ülkemiz için yeni bir başlangıcın vesilesi olacaktır. Milli enerji politikamızın inşa sürecinden bugüne emeği geçen herkesi tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

'TUNA-1 KUYUSUNDA KEŞFEDİLEN DOĞAL GAZ ÜLKEMİZ İÇİN YENİ BİR BAŞLANGICIN VESİLESİ OLACAKTIR
İstanbul

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Twitter hesabından "#MüjdelerOlsun" etiketiyle yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

"Bugün aldığımız müjde, yıllardır Türkiye sevdasıyla sürdürülen titiz çalışmaların ve doğru enerji politikalarının bir sonucudur. Tohumları Berat Albayrak Bakanımız döneminde atılan ve daha sonra Fatih Dönmez Bakanımız ile birlikte yürütülen başarılı süreç, güzel bir meyve verdi.

Tuna-1 kuyusunda keşfedilen doğalgaz, ülkemiz için yeni bir başlangıcın vesilesi olacaktır. Milli enerji politikamızın inşa sürecinden bugüne emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.
Karadeniz doğalgazı ülkemize ve milletimize hayırlı uğurlu olsun! #MüjdelerOlsun

— Emine Erdoğan (@EmineErdogan) August 21, 2020

Tuna-1 kuyusunda keşfedilen doğal gaz, ülkemiz için yeni bir başlangıcın vesilesi olacaktır. Milli enerji politikamızın inşa sürecinden bugüne emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Karadeniz doğal gazı ülkemize ve milletimize hayırlı, uğurlu olsun."

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2020, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner1

SEO Uzmanı
Sprey Nozul